İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. WordPress İlan Temaları – Kaliteli WordPress İlan Temaları
Trendlerdeki Yazı

WordPress İlan Temaları – Kaliteli WordPress İlan Temaları

En kaliteli WordPress ilan temaları. Birbirinden farklı, hızlı ve kaliteli ilan temaları içinden bir seçim yapmak çok zor. Her amaca uygun ilan temaları.

WordPress İlan Temaları – Kaliteli WordPress İlan Temaları

WordPress altyapısı ile kuramayacağımız yok. Aklımıza gelen her konuda siteler kurabiliriz. Bunlara ilan siteleri de dahil elbette. WordPress ilan temaları içinden, tasarım ve işlevsellikleri ile ön plana çıkanları seçtim. Ve yeterince hızlı olup olmadıklarına bakıp, testi geçenleri bu listeye ekledim.

Şunu hemen belirtmek istiyorum. Benim için hız, sayfa yüklenme süresinin 3 saniyeden az olmasıdır. Temaları test ederken, yüklenme süresi 3 sn den iyi olanları, hızlı olarak değerlendiriyorum. Zaten temayı kendimiz kurmuş olsak, bu hız dahada iyi olacaktır. Çünkü temaların demo içerikleri şişirilmiştir. Tüm özellikleri göstermek için yapılan bu uygulama, beraberinde biraz yavaş bir açılış hızı getiriyor. Buda gayet normaldir.

SAPROL TEMASI

WordPress İlan Teması Saprol

Pingdom performans notu:  C  77

Pingdom yükleme süresi: 1.97  sn.

Saprol, iyi bir ilan ve satış teması. Kullanıcıların aradıklarını kolayca bulabileceği,modern bir görünüme sahip, kaliteli bir tema. Genel olarak her türlü ilan ve satış sitesi için uygun. Oldukça iyi bir performansa sahip ve gayet hızlı.

DEMO İNDİR

LİSTİFY TEMASI

Listify wordpress teması

Pingdom performans notu:  A  92

Pingdom indirme süresi: 1.29 sn.

Listify teması, restoran, dernek, hediyelik eşya, hediye dağıtımı, tur ilanları gibi, farklı ilan siteleri için ideal bir tema. Tema oldukça hızlı ve yüksek bir performansa sahip. Sade ve oldukça işlevsel bir tema.

DEMO İNDİR

JOBİFY TEMASI

Jopify Teması WordPress

Pingdom performans notu:   A  92

Pingdom yükleme süresi: 975 ms.

Çeşitli hizmet ilanları yayımlamak için, harika bir tema. Performans ve hızı üst düzeyde olan bir tema. İş ilanı yada çeşitli alanlarda hizmet ilanları yayımlamak için, tek kelimeyle biçilmiş kaftan. Bir saniyeden daha kısa bir yüklenme süresi var, ve tema işlevsel olarak da harika.

DEMO İNDİR

LİSTABLE TEMASI

WordPress İlan temaları

Pingdom performans notu:  A  91

Pingdom indirme süresi: 947 ms.

Otel, restoran.bar, sanat galerisi gibi çeşitli sektörlere dair ilanlar yayımlamak için mükemmel bir tema. Tema oldukça hızlı ve işlevselliği üst düzeyde. Profesyonel bir ilan sitesi için ideal bir seçenek.

DEMO İNDİR

CLASSİADS TEMASI

WordPress Classiads İlan Teması

Pingdom performans notu:  82 

Pingdom yüklenme süresi: 3.12 sn.

Classiads teması görsel olarak mükemmel bir tema. Her türlü ilan sitesi için uygun, oldukça tatminkar bir performansa sahip. Tema biraz daha hızlı olabilirdi, ancak demo içerik de gereğinden fazla şey var. Bu nedenle, normalde biraz daha hızlı olduğunu varsayıyorum. Ama yinede hız konusunda sınıfı geçen bir tema diyebilirim. 3 saniye sınırının biraz üzerinde çıktı sonuç. Fakat ben bu temanın, küçük düzenlemelerle, 2 saniye gibi bir hıza rahatça ulaşabileceğini düşünüyorum.

DEMO İNDİR

POİNT FİNDER

Point Finder İlan Teması WP

Tam bir ilan teması, ve her türlü ilan yayımlamak için uygun. Tema için ilk hız testi yaptığımda 7 sn. gibi berbat bir sonuç çıkmıştı. İkinci testi iki hafta kadar sonra yaptım ve sonuç 3.52 sn. çıktı. Temayı bizzat kurup test etme imkanı buldum sonunda. Kendim kurduğumda sonuç, 2.46 sn çıktı. Autoptimize eklentisini kurup tekrar test yaptım, sonuç 1.41 sn. çıktı.

Başarılı bir tema olduğu aşikar, ancak hız konusunda küçük rutuşlara ihtiyacı var. Bizzat deneme şansı bulmasam, ilk çıkan sonuçlara göre bu temayı listeye eklemezdim. Ancak kendi deneme sonuçlarıma göre geçer not alan bir tema olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

MOTORS TEMASI

Ücretsiz WordPress Teması

Pingdom performans notu:  B  80

Pingdom indirme süresi: 1.03 sn.

Motors teması, otomobil ve yat ilanları için mükemmel bir tema. Temanın performansına diyecek yok, hızı ise oldukça iyi. Şık ve modern tasarımı ile göz dolduran bir tema.

DEMO İNDİR

COUPONXL TEMASI

Couponxl WordPress Teması

Pingdom performans notu:  B  84

Pingdom yüklenme süresi: 2.69 sn.

Kupon, indirim, kampanya duyuruları gibi ilanlar yayımlamak için tasarlanmış, harika bir tema. Tema hız konusunda sınıfı geçiyor. Kurulumdan sonra bir önbellek eklentisi ile, çok daha hızlı olacaktır. Profesyonel ve modern bir görünüme sahip olan Couponxl teması, iyi bir ilan teması seçeneği.

DEMO İNDİR

JOBMONSTER TEMASI

Jop Master WordPress Teması

Pingdom performans notu:  A  93

Pingdom yükleme süresi: 265 ms.

Jobmonster teması, kesinlikle süper hızlı bir tema. Her nevi ilan sitesi için uygun, ve son derece sade bir tasarıma sahip. Fazla söze gerek bırakmayan, çok başarılı bir ilan teması.

DEMO İNDİR

JOBSEEK TEMASI

Jop Seek WordPress İlan Teması

Pingdom performans notu:  A  98

Pingdom indirme süresi: 1.68 sn.

Jobseek teması, iş ilanları yayımlamak için harika bir tema. Oldukça hızlı ve performans notu da ortada zaten. Bir iş ilanı teması arıyorsanız, bu temayı mutlaka inceleyin derim.

DEMO İNDİR
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Samet KARACAN

Owner # wordpress, web güvenlik, sistem yönetimine dair ~

Yorum Yap