İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. İnstagram’da Popüler Olmanın Yolları

İnstagram’da Popüler Olmanın Yolları

Sizler de, önermiş olduğumuz tüm akımlarını uygulayarak sizde İnstagram’da popüler olabilirsiniz!

İnstagram’da Popüler Olmanın Yolları

İnstagram’da Popüler Olmanın Yolları

Akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulamalarından biri olan İnstagram, bol fakeli Facebook’u, bol fenomenli Twitter’ı sollamış durumda.

İnstagram, günümüzün en popüler uygulamalarından biri olunca haliyle insanlar burada da popüler olmanın yollarını arıyorlar. Bizde bu ihtiyaçtan dolayı, sizin için bazı tüyolar geliştirdik. Evet, bu fotoğrafları paylaşan İntagram’da popüler oluyor

Gözlemlerimizden yola çıkarak hazırladığımız İnstagram’da popüler olma yolları şu şekilde:

1) Pazartesi Sendromu

Pazartesi sendromu sosyal medya kullanıcılarının ünlü hastalığı olmuş durumda. İnsanlar mutlu da olsa mutsuz da olsa, pazar gecesi ve pazartesi sabahından durumunu anlatan resim ve yazı görselleriyle profillerini canlı tutuyorlar.

2) Kahve Fotoğrafı

Evet, İnstagramınızın kabul olması için kahve fotoğrafı şart, hocam  Bakınız bugün bütün İnstagirller bol köpüklü  türk kahvesi ile, kahve çekirdekli sunumları ile, adlarının yazılı olduğu Starbucks bardakları ile boy gösteriyorlar. Çekerden kolumuzda da saat ve bileklik kombini de olursa tadından yenmez azizim.

3) Hoşgeldin Yeni Ay!

Bol takipçili, örnek bir profil istiyorsanız, takipçilerinize huzur vermelisiniz. Şöyle ki, “Merhaba nisan” yazılı bir görsel, sizin için ve takipçileriniz için bol iyilik temennili yorumlar takipçilerinize huzur verirken, size de popüler olma yolunda sağlam adımlar attıracak.

4) Yemek Fotoğrafları

Sıradan bir yemeğinizi değişik tasarımlarla sevimli bir hale getirebilirsiniz. Zeytinlerle yapacağınız gözler, kalpli kestiğiniz pankekiniz vb şeylerle takipçilerinizin ilham almasına olanak tanıyın!

5) Makaron Aşkı

Rengarenk sevimli makaronları, yemek kategorisinden ayrı tutuyoruz gördüğünüz üzere  Çünkü makaran fotoğrafçılığı bambaşka bir statüde.. Renkli makaronlarınızın yanına koyacağınız cicili bicili ev eşyalarınız fotoğrafınızın görselliğini arttıracaktır.

6) Moda Tepemizde!

İnstagram’da popüler bir kimse olmak istiyorsak, elbette modayı yakından takip edeceğiz. Tepeden çekilmiş kombin  fotoğraflarınız, ayakkabılarınız ve hatta yapraklı zemin sizin popülaritenizi artıracak!

7) Tepeden Tırnağa Moda

Nail art adı verilen tırnak akımı albümünüzün canlılığını artıracak! Rengarenk ojeler, taşlar, pırıltılar ve daha neler neler..

8) Esrarengiz Olun

Her fotoğrafınızda yüzünüzün tamamını çıkarmanıza gerek yok. Bazen gözleriniz, bazen yalnızca gülüşünüz temalı fotoğraflar çekmelisiniz. Hatta bu işlemi ilk başlarda yapmak, esrarengiz olmanızı haliyle merak edilmenizi sağlar.

9) Selfie

Ne yaşıyorsanız, o an ki ruh halinizi yansıtan selfie’ler profilinizi sıradanlıktan kurtarır. “Otobüs beklerken ben” Derste ben” gibi durum güncellemeleri İnstagram’ın olmazsa olmazlarından.

10) Kitap Temalı

Bazen altını çizdiğiniz, bazen kitap-kahve-battaniye bazen kitap-gözlük bazende yağmur-kitap gibi kombinasyonlarla çekilen kitap temalı fotoğraflar İnstagram’ın en çok like alan fotoğraflarından, haberiniz olsun.

Evet, önermiş olduğumuz fotoğraf akımlarını uygulayarak sizde İnstagram’da popüler olabilirsiniz!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Samet KARACAN

Owner # wordpress, web güvenlik, sistem yönetimine dair ~

Yorum Yap