1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. AdSense Uyumlu En İyi WordPress Temaları
Trendlerdeki Yazı

AdSense Uyumlu En İyi WordPress Temaları

AdSense uyumlu WordPress teması arayanlar için en iyi AdSense uyumlu WordPress temaları. Sitenizin reklam gelirini arttırmak için bu temalara bakmalısınız.

AdSense Uyumlu En İyi WordPress Temaları

WordPress siteniz de AdSense reklamaları göstermek istiyorsunuz, ancak onay almakta sıkıntı yaşıyorsunuz. Yada temanız reklamları gerektiği gibi eklemekte yetersiz mi?. O halde AdSense uyumlu WordPress Temaları arasında, sizin ihtiyacınıza uygun bir tema bulmanız gerekebilir.

AdSense uyumlu WordPress temaları içinde, SEO sostu ve görsel olarak da sitenize çok profesyonel bir hava katacak olanları listelemeye çalıştım. Onlarca tema inceledim ve en başarılı bulduklarımı listeledim.

NewsPaper 8

NewsPaper 8

Tema, blog, gazete, dergi tarzındaki siteler için biçilmiş kaftan. Pek çok hazır demosu mevcut. Her maca uygun oldukça başarılı bir tema.Özellikle SEO konusunda çok başarılı olduğunun altını çizelim.

AdSense için optimize  edilmiş, reklam yerleştirmek için pek çok alan hazırlanmış. Örneğin yazı içinde satır aralarına reklam yerleştirme seçeneği bile düşünülmüş.

4.86 lık memnuniyet oyu almayı başarmış bu tema, sınırsız özelleştirme seçeneğine sahip. Bir Web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan ne varsa, bu tema paketinde sunulmakta.

Tek tek özellikleri sıralamaya gerek görmüyorum. Demo sayfasını incelediğinizde kendiniz göreceksiniz.

İNDİR DEMO

ReHub Teması

Rehub teması, sadece AdSense için değil, doğrudan para kazanmak için optimize edilmiş bir tema.

ReHub Teması

Profesyonel bir ticari topluluk kurmanın en kolay yollarından biri de, ReHub temasına sahip olmaktır. Para kazanmak için tasarlanmış bir site için ne lazımsa, bu temada var.

AdSense uyumlu WordPress temaları içinde tanıtıyor olsak da, temada para kazanmak için sadece AdSense düşünülmemiş. Bir mağaza çalıştırabilirsiniz örneğin. Yada satış ortaklığı yapabilir, hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Genişletilmiş AMP desteği, Hız optimizasyonu, ve daha onlarca özelliğe sahip tema, çok başarılı bir iş.

İNDİR DEMO

Publisher Teması

Haber, dergi, magazin yada blog siteleri için tasarlanmış, çok güçlü bir tema Publisher.

Publisher Teması

Gelişmiş SEO uyumu, yüksek hızı, özel AMP desteği ve elbette AdSesnse optimizasyonu, temanın özelliklerinden sadece bir kaç kırıntı.

Bir blog başlatmak istiyorsunuz, yada hazırdaki sitenizi iyileştirmek. Publisher gibi bir temaya geçmek, sizi tüm ağır yüklerden kurtarmaya yeter. Çünkü temel olarak bir sitede bulunması gereken her şeyi bu tema sunuyor. Hemde fazlasıyla.

İNDİR DEMO

NewsPlus Teması

Çok amaçlı, ve çok başarılı bir tema NewsPlus teması.

NewsPlus Teması

SEO ve hız konusunda en iyiyi hedeflemiş, ve bundada çok başarılı bir tema olduğunu hemen belirtelim. AdSense için optimize edildiğini demeye bile gerek yok sanırım. Öyle olmasa bu listede ne işi var.

Son derece temiz ve modern bir tasarıma sahip tema, onlarca üst düzey özellik barındırıyor. AdSense uyumlu WordPress temaları içinde iyi seçeneklerden biri.

İNDİR DEMO

Grımag Teması

Grımag Teması

Grımag, reklamlar dan en üst düzeyde para kazanmak için tasarlanmış, son derece profesyonel bir tema.

AdSense uyumlu WordPress temaları içinde, özellikle AdSense gelirini arttırmayı amaçlayan bir tema Grımag.

Tema her anlamda başarılı. Son derece şık ve oldukça hızlı.

Ayrıca SEO konusunda muazzam bir tema. Tek yapmanız gereken içerik oluşturmak. SEO optimizasyonu en üst seviyede yapılmış. Eklenti bile kullanmaya gerek yok desek yeridir. Ama siz yinede bir SEO eklentisi kullanın.

Onlarca mükemmel özelliğe sahip tema, kesinlikle dikkate değer.

İNDİR DEMO

AdSense uyumlu WordPress Temaları içinde, inceleme şansı bulduğum temalardan, en başarılı bulduklarımı listeledim.

Reklam satarak daha fazla para kazanmak için, tek başına tema yeterli değildir elbette. Ancak en doğru optimizasyona sahip olan temayı kullanmak, gelir artışı için önemli de bir etkendir.

Burada eklenen temalarda, SEO, Hız ve AdSense reklamları için gereken optimizasyon yapılmış mı onlara bakılmıştır. Daha pek çok özellikle dolu olsalar da, burada onlara yer vermedim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Samet KARACAN

Owner # wordpress, web güvenlik, sistem yönetimine dair ~

Yorum Yap